KONST / Litografier / Färglitografi 12848302
nr 1284 8302
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 341/350. Motivet: 29x33,5cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:06:03
28/10 09:16:48
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska